
Туалет Trixie для кішок з бортиком "Mio" 32 x 12 x 43 см (пластик, кольори в асортименті)
347 ₴
- В наявності
- Код: 4040
Туалет для кішок Trixie з бортиком «Mio» 32 x 12 x 43 см (пластик, кольори в асортименті) - це виріб відомого німецького бренду зоотоварів Trixie, який потрібний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку. Туалет необхідний для того, щоб кішка мала певне місце в будинку, де вона може справити потребу, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатись, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, габарити та дизайн ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один із найважливіших предметів для себе!
Для кошенят
З обідком
Напівпрозорий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Лоток |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 120 мм |
| Виробник | Trixie |
| Довжина | 430 мм |
| Тип | Відкритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 347 ₴

