
Туалет Природа для кішок з бортиком Comfort 39 x 49 x 15 см (пластик, колір: синій)
273 ₴
- В наявності
- Код: PR241741
+380 (66) 109-48-30
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Туалет для кішок Природа з бортиком "Comfort" 39 x 49 x 15 см (пластик, колір: синій) - це виріб відомого виробника товарів для тварин, який необхідно кожному, кому пощастило мати в будинку кішку. Туалет необхідний для того, щоб кішка мала певне місце в будинку, де вона може справити потребу, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатись, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, габарити та дизайн ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один із найважливіших предметів для себе!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Лоток |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Виробник | Природа |
| Колір | Синій |
| Довжина | 490 мм |
| Тип | Відкритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴

