Туалет для кішок Trixie з бортиком Carlo 38 x 17 x 58 см (пластик) - це виріб відомого німецького бренду зоотоварів Trixie, який необхідний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку. Туалет необхідний для того, щоб кішка мала певне місце в будинку, де вона може справити потребу, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатись, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет підходить для всіх видів та порід кішок, габарити та зовнішній вигляд ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один з найважливіших предметів для себе!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Лоток |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 170 мм |
| Виробник | Trixie |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 580 мм |
| Тип | Відкритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


