Туалет із сіточкою невеликого розміру підійде для кошенят, які люблять розкидати наповнювач, та невеликих котів. При використанні лотка з сіточкою котик не забруднить лапки, а вам не доведеться збирати сміття після кожного використання улюбленцем туалету. Головна умова – обов'язково мити туалет одразу після використання. Достатньо сполоснути його у воді з м'яким засобом.
Переваги туалету з сіточкою:
• зручність та простота у використанні та догляді
• чистота в будинку
• універсальний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Лоток |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Виробник | Природа |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 340 мм |
| Тип | Відкритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


