Дряпка-стовпчик Trixie «Espejo» (сіра) 69 см буде чудовим придбанням для вашого улюбленця, адже це - дивний розважальний аксесуар для котів
Особливості кігтеточки:
- Ідеальні габарити
- Надійна
- Зроблено з якісних матеріалів
- Універсальна
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- подарує вихованцю гарний настрій
Цибуля-стовпчик Trixie «Espejo» (сіра) у формі стовпа не займе багато простору в будинку і гармонійно впишеться в інтер'єр будинку. Зручна форма дозволить безперешкодно точити пазурі та задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у вихованця та всебічно розвиваючи його.
оббивка з плюшу
стовпи оббиті натуральним сизалем
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 690 мм |
| Виробник | Trixie |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 690 мм |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 465 ₴


