Дряпка-килимок Trixie з іграшкою (світло-коричнева) 55*35cм стане чудовим подарунком для вашого улюбленця, адже це - дивний розважальний аксесуар для котів.
Особливості кігтеточки:
- Протиковзне покриття
- Ідеальні габарити
- Зручна
- Безпечна для котів
- Підходить для всіх порід
- Сприяє розвитку та заточенню кігтів
- Дозволить з користю проводити дозвілля
- подарує вихованцю гарний настрій
Дряпка-килимок Trixie з іграшкою (світло-коричнева) 55*35cм у формі килимка не займе багато простору в будинку і відмінно впишеться в інтер'єр будинку. Зручна форма дозволить безперешкодно точити пазурі та задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у вихованця та розважаючи його
Оббивка: сизаль/плюш
З іграшкою на резинці
Висить чи лежить
Основа з поролону, щоб запобігти ковзанню на гладких підлогах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 550 мм |
| Виробник | Trixie |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 550 мм |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 472 ₴


