Дряпка ДУ настінна кутова бежева стане чудовим придбанням для вашого улюбленця, адже це - дивовижний розважальний аксесуар для котів.
Особливості кігтеточки:
- Ідеальні габарити
- Зручна
- Зроблено з якісних матеріалів
- Універсальна
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- задовольнить потреби кота
Дряпка ДУ настінна кутова бежева у формі стовпа не займе багато простору в будинку і гармонійно впишеться в інтер'єр будинку. Зручна форма дозволить безперешкодно точити пазурі та задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у вихованця та всебічно розвиваючи його.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 410 мм |
| Виробник | Природа |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 95 мм |
| Розміщення | Настінно-кутове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴


