Кішки обожнюють картон, вони із задоволенням сточують про нього свої кігтики або зручно розташовуються зверху, щоб насолоджуватися солодкими снами. Знаючи про це особливе котяче кохання, бренд Trixie створив з картону спеціальну кігтеточку.
• Підходить для великих кішок
• З котячою м'ятою – для швидкого привчання вихованців до кігтеточки
• Легка та компактна
Розмір: 64×14×37 см
Матеріал: картон
• Підходить для великих кішок
• З котячою м'ятою – для швидкого привчання вихованців до кігтеточки
• Легка та компактна
Розмір: 64×14×37 см
Матеріал: картон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Trixie |
| Довжина | 640 мм |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 712 ₴


