
Переноска для собак та котів Trixie «Gulliver 6» 64 x 64 x 92 см (сіра) до 38 кг
6 695 ₴
- В наявності
- Код: 39873
Контейнер-перенесення Trixie «Gulliver 6» 64 x 64 x 92 см (сіра) - це розробка відомого німецького бренду товарів для тварин Trixie, яка призначена для транспортування вихованців у поїздках. Вихованці часто негативно реагують на будь-які переїзди, а це безпосередньо впливає на їх самопочуття. Структура перенесення забезпечить вихованцю максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Основні переваги перенесення:
- Міцні кріплення
- Зручна ручка
- Зроблено з натуральних матеріалів
- Комфортні умови для вихованця
- Універсальна
- Забезпечує безпеку вихованця
Таке перенесення допоможе вихованцю забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу на відпочинок!
Характеристики:
• до 38 кг
• вага 8,90 кг
• пластик
• приймається для перевезення більшістю авіакомпаній
• зі спеціальним замком-засувкою
• з металевими дверцятами та мискою
• 2 великі відділи для дрібниць
• велика відкидна ручка, коліщата продаються окремо
• з прорізами для оптимальної циркуляції повітря
• колір: світло-сірий/темно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 38 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 6 695 ₴

