
Переноска для собак та котів Trixie «Gulliver 4» 52 x 51 x 72 см (сіра) до 18 кг
4 108 ₴
- В наявності
- Код: 39871
Контейнер-перенесення Trixie «Gulliver 4» 52 x 51 x 72 см (сіра) – це розробка відомого німецького виробника зоотоварів Trixie, яка призначена для транспортування вихованців у поїздках. Вихованці часто негативно реагують на будь-які переїзди, а це безпосередньо впливає на їх самопочуття. Структура перенесення забезпечить вихованцю максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Основні переваги перенесення:
- Міцні кріплення
- Зручна ручка
- Зроблено з високоякісних матеріалів
- Хороші умови для вихованця
- Універсальна
- Відмінно убезпечить вихованця
Таке перенесення допоможе вихованцю забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу на відпочинок!
Характеристики:
• до 18 кг
• вага 4,70 кг
• пластик
• приймається для перевезення більшістю авіакомпаній
• зі спеціальним замком-засувкою
• з металевими дверцятами та мискою
• 2 великі відділи для дрібниць
• велика відкидна ручка, коліщата продаються окремо
• з прорізами для оптимальної циркуляції повітря
• колір: світло-сірий/темно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 510 мм |
- Ціна: 4 108 ₴

