Контейнер-перенесення Trixie «Capri 1» 32 x 31 x 48 см (зелена) - це розробка відомого німецького бренду зоотоварів Trixie, яка призначена для транспортування вихованців у поїздках. Вихованці часто погано реагують на будь-які переїзди, а це безпосередньо впливає на їх самопочуття. Структура перенесення забезпечить вихованцю максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Основні переваги перенесення:
- Міцні кріплення
- Зручна ручка
- Зроблено з високоякісних матеріалів
- Хороші умови для вихованця
- Підходить для всіх порід
- Забезпечує безпеку вихованця
Таке перенесення допоможе вихованцю забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу на відпочинок!
Характеристики:
• до 6 кг
• вага 1,20 кг
• пластик
• з ручкою
• з прорізами для оптимальної циркуляції повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 310 мм |
- Ціна: 700 ₴


