
Переноска для собак та котів Trixie "Skudo 2" 35 x 36 x 55 см (коричнева) до 18кг
1 345 ₴
- В наявності
- Код: 39736
Контейнер-перенесення Trixie «Skudo 2» 35 x 36 x 55 см (коричнева) - це розробка відомого німецького бренду товарів для тварин Trixie, яка призначена для транспортування вихованців у поїздках. Вихованці часто негативно реагують на будь-які переїзди, а це безпосередньо впливає на їх самопочуття. Структура перенесення забезпечить вихованцю максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Основні переваги перенесення:
- Надійні кріплення
- Зручна ручка
- Зроблено з високоякісних матеріалів
- Комфортні умови для вихованця
- Універсальна
- Відмінно убезпечить вихованця
Таке перенесення допоможе вихованцю забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу на відпочинок!
Характеристики:
• до 18 кг
• вага 1,70 кг
• пластик
• приймається для перевезення більшістю авіакомпаній
• металеві дверцята зі спеціальним замком-засувкою
• розміри 4, 5 - з однією скринькою для зберігання, а 6, 7 - з двома
• з прорізами для оптимальної циркуляції повітря
• до розміру 3 – з ручкою
• починаючи з 4 розміру – з великою відкидною ручкою
• колір: коричневий/пісочний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Максимальне навантаження | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 1 345 ₴

