Перенесення SG підходить для тварин вагою до 6 кг. Цей контейнер для транспортування стане незамінним помічником і для далеких подорожей, і для поїздок по місту. Переноска SG виготовлена з якісного пластику, це робить її легкою та міцною, а кожну поїздку з нею – комфортною та безпечною.
Переваги:
• дверцята з надійним замком виключають можливість втечі улюбленцем;
• отвори в перенесенні забезпечують вентиляцію повітря і не допускають перегріву тварини;
• просто та швидко збирається/розбирається;
• пластик не вбирає запах і легко миється.
Розмір: 48*32*32 см
Переваги:
• дверцята з надійним замком виключають можливість втечі улюбленцем;
• отвори в перенесенні забезпечують вентиляцію повітря і не допускають перегріву тварини;
• просто та швидко збирається/розбирається;
• пластик не вбирає запах і легко миється.
Розмір: 48*32*32 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴




