Туалет для кішок Trixie з бортиком Carlo 31 x 14 x 43 см (пластик) - це виріб знаменитого німецького виробника товарів для тварин Trixie, який необхідний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку. Туалет потрібен для того, щоб кішка мала певне місце в будинку, де вона може справити потребу, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатись, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, габарити та дизайн ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один із найважливіших предметів для себе!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид | Лоток |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Trixie |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 430 мм |
| Тип | Відкритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴


