Практична сумка-перенесення забезпечує комфорт і вихованцю, і господареві під час прогулянок та подорожей.
Модель дуже популярна серед власників котів та собак дрібних порід, завдяки низці переваг:
- легко миється, швидко сохне;
- бічна кишеня дозволить завжди тримати під рукою найнеобхідніше: вологі серветки, пакетик з ласощами, невелику іграшку;
- ручки із щільної тасьми міцні та широкі. Щоб вони не різали руки і не давили плече, до них додається практична накладка на липучці;
- переноска забезпечена сіткою, що відстібається, і знімним денцем, яке при необхідності можна почистити окремо.
Матеріал: сумкова тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴


